Hakkımızda

Tarihçe

2006 yılından beri %100 yerli sermaye ve yerli işgücü ile üretim yapan Shower, ER-DUŞ Küvet Jakuzi Yapı Malzemeleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. markasıdır.

2006 yılından beri %100 yerli sermaye ve yerli işgücü ile üretim yapan Shower, ER-DUŞ Küvet Jakuzi Yapı Malzemeleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. markasıdır. Hızla büyüyen ürün çeşitliliği ve gelişen teknolojileri ile günümüzde kalite ve tasarım arayanların gözde markası olmuştur. Hedefimiz, Türkiye pazarında olduğu gibi yurtdışı pazarlarda da söz sahibi ve öncü olmaktır. Bu sayede bölge ve ülke ekonomisine katkı sağlarken, banyolara yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyoruz.

Tasarım

Sıradışı çizgisinin yanında tasarımlarında ilk amacı rahatlık hissi uyandırmak olan Shower, farklı renk, desen alternatifleriyle banyolarınızı birer dinlenme alanına çevirmeyi başarıyor. Tasarım, üretim, uygulama süreçlerinin hepsini kendi içinde çözümleyen Shower, kişiye özel tasarım olanaklarıyla ürünlere estetiğin yanında işlevsellik de kazandırıyor.

Kalite Politikamız

Kuruluş olarak hizmet vermekte olduğumuz üretim ve satış konularında mevcut şartlarla yetinmeyip sürekli gelişimi ilke edinen.

Kuruluş olarak hizmet vermekte olduğumuz üretim ve satış konularında mevcut şartlarla yetinmeyip sürekli gelişimi ilke edinen, Kaliteye, iş sağlığı ve güvenliğine, toprağa, doğaya ve canlıya zarar vermeden faaliyetlerimizi gerçekleştirmeyi, müşterilerimiz ile olan ilişkilerimizde yasal şartları göz önünde bulundurarak verilen sözlere sadık kalmayı, müşteri memnuniyetini maksimum düzeye çıkartmayı, Kalite Yönetim Sistemine tüm personelin katılımını sağlamayı, bunu yaparken personele her yıl eğitim vermeyi, önceden tedbir alarak sıfır yaralanma ve sıfır sağlık bozukluğu sağlamayı, kalite hedeflerimiz doğrultusunda ilerlemeyi, ve en iyi hizmeti sunabilmek için taahhüt edilen tüm yasa ve mevzuat şartlarına, ulusal ve uluslararası standartlara sürekli uymayı taahhüt ediyoruz.

Sertifikalarımız